O nas

Nasza misja

Do czego dążymy? Co jest dla nas ważne?

 • Zdobywanie i realizacja nowych inwestycji
 • Realizacja wymagających zleceń
 • Rzetelne i profesjonalne wykonywanie zadań
 • Zadowolenie i stała współpraca z kontrahentami
 • Podnoszenie kwalifikacji pracowniczych
 • Zdobywanie doświadczenia

Filozofia pracy

Najwyższa jakość usług, która spełni Twoje oczekiwania.

W naszej działalności głównym elementem są nasi pracownicy, ich praca, jej odpowiednia jakość, oraz jej właściwa organizacja. Zależy nam, by stworzyć takie warunki by pracownicy mogli się rozwijać, czuli się w firmie bezpiecznie i chcieli z nią wiązać swoje losy. Od ich zaangażowania w dużej mierze zależy nasz wspólny sukces.
Naszym celem jest stały rozwój działalności zwiększając możliwości wykonawcze, szkoląc się jednocześnie i rozwijając zawodowo. Chcemy też rozbudować dział projektowy, który będziemy rozwijać w najbliższych latach. Nowy podmiot INSTEL.pl sp. z .o.o. powołany w celu zdobywania nowych klientów i nowych rynków chcemy rozwijać i stopniowo na niego przenosić ciężar działań. Utrzymując i rozwijając poziom funkcjonującej od niemal dwudziestu lat firmy.

Podstawowym celem działania firmy jest realizowanie zadań budowlanych, szczególnie instalacji elektrycznych. Obszarem działania jest cały kraj, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. W obszarze zainteresowań firmy są instalacje w wielkopowierzchniowych sklepach, biurowcach, halach przemysłowych i magazynowych, a także budynkach użyteczności publicznej.

Powstanie firmy ma na celu zwiększenie potencjału wykonawczego, udział w jeszcze większych projektach, realizacja zadań na terenie Warszawy i okolic, oraz całego kraju.

Firma na swoją siedzibę obrała powiat piaseczyński. Korzysta z lokalu w Józefosławiu na ul. Niagary 19. W miarę rozwoju firmy planowane jest jej przeniesienie do lokalu o większej powierzchni.

Kadra

Kompetencje i zaangażowanie pracowników

Posiadamy uprawnienia elektryczne eksploatacyjne, dozorowe i pomiarowe w zakresie do 1kV i licencje na wykonywanie zabezpieczeń technicznych. Kierownicy robót są doświadczeni w realizacji zadań z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Zatrudniamy specjalistów oraz serwisantów systemów alarmów pożarowych, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, central oddymiających, systemów alarmów włamania i napadu z kontrolą dostępu, sieci komputerowych i światłowodowych a także monterów instalacji elektrycznych doświadczonych w wykonywaniu dużych instalacji.

Doświadczenie

Wykonywanie instalacji teletechnicznych od 1999r.

Firma INSTEL posiada między innymi koncesje MSWiA na wykonywanie systemów zabezpieczeń, oraz certyfikaty producentów okablowania strukturalnego: AMP, Excel, MolexPN, Cobinet, A-lantec i innych. Posiadamy możliwość wykonania okablowania w dowolnej wskazanej technologii. W zakresie systemów zabezpieczeń wykonujemy instalacje i posiadamy certyfikaty firm UTC(Aritech), ESSER, Bosch Security, Siemens jak również popularnych na naszym rynku systemów rodzimych producentów (Satel, Roger, Polon, Platan) i innych.

Chcesz poznać historię naszej firmy?

Realizacje

Grono zadowolonych klientów stale rośnie. Dołącz do nich!

Od ponad 20 lat współpracujemy z urzędami administracji państwowej, placówkami dydaktycznymi oraz firmami prywatnymi na terenie województw lubelskiego i mazowieckiego.

Od 2002 roku współpracujemy ściśle z jednym z największych producentów pieczarek w Europie środkowej z zagłębia łosickiego. Czynnie uczestniczymy w procesie rozbudowy zakładów produkcyjnych na etapach koncepcji, projektowania i wykonawstwa w szerokim zakresie począwszy od instalacji elektrycznych, teletechnicznych, przez dobór sprzętu informatycznego, aż do wdrożenia rozwiązań.

Zrealizowaliśmy również jako podwykonawca obsługę PWPW w zakresie serwisu sprzętu i budowy serwerowni w wydziałach komunikacji na terenie całego kraju. Uczestniczyliśmy ponadto w programach MEN dotyczących wykonania pracowni komputerowych w placówkach oświatowych wykonując sieci komputerowe w 168 szkołach na terenie województw mazowieckiego i lubelskiego.

Realizujemy kompleksowo prace elektryczne i teletechniczne w nowobudowanych a także remontowanych obiektach użyteczności publicznej, szkołach, uczelniach, jednostkach służby zdrowia, zakładach przemysłowych halach logistycznych i zakładach związanych z produkcją rolną. Współpracujemy z generalnymi wykonawcami lub realizujemy zadania bezpośrednio dla inwestorów.

Posiadamy doświadczenie w realizacji niestandardowych zadań: monitoring rozległych terenów w tym bocznic kolejowych, oświetlenie pieczarkarni, komór pasteryzacyjnych i mroźni, kontroli dostępu i czasu pracy w zakładach przemysłowych, wielooddziałowych systemów sieciowych i telekomunikacyjnych.

Zaplecze

Specjalistyczne wyposażenie do realizacji zleceń

 • Sprzęt umożliwiający wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej
 • Urządzenia do certyfikacji sieci komputerowych
 • Sprzęt do budowy sieci światłowodowych
 • Zestawy pomiarowe do instalacji elektrycznych
 • Kompletne wyposażenie ekip monterskich do wykonania robót kablowych w dowolnej technologii.
 • Specjalistyczne narzędzia do wykonywania instalacji teletechnicznych
 • Pojazdy obsługi technicznej
 • Pojazdy do przewozu ekip monterskich wraz z wyposażeniem
 • Pojazdy do przewozu materiałów potrzebnych do realizacji inwestycji
 • Sprzęt do pracy na wysokości
 • Sprzęt do prac ziemnych

Szukasz dostawcy usług elektrycznych i teletechnicznych?